مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات

شناسه نامزد : 1884
کد ملی : 006####887
نام خانوادگی : صالحی
نام : آزاده
تاریخ تولد : 1357/05/04
میزان تحصیلات : کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از ورامین
نام رسانه : چراغ نامه (چاپی ، ماهنامه)
صالحی، آزاده

سوابق مطبوعاتی و اجرایی :
اینجانب آزاده صالحی متولد سال 1357 دارای مدرک کارشناسی در رشته ادبیات فارسی و کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی هستم. از سال 1379 وارد عرصه روزنامه نگاری شدم و تاامروز در روزنامه های متعددی چون بانی فیلم، جام جم، اطلاعات، فرهیختگان، وطن امروز، آرمان، آفتاب یزد،شهروند،سازندگی،همشهری محله، همشهری مجلات، خبرگزاری مهر، خبرگزاری آنا، خبرگزاری برنا و... فعالیت داشته ام.
در سالهای اخیر به یمن و عنایت وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز راه اندازی نشریه فرهنگی اجتماعی خود را باعنوان "چراغ نامه" دریافت کرده ام که تا امروز نوزده شماره از این ماهنامه به یاری و لطف پروردگار منتشر شده است.
در نشریه "چراغ نامه" تمام تلاش این بوده است تا ضمن پایبندی به رسالت اصلی روزنامه نگاری که بی شک همان آگاهی بخشی و ارتقاء سطح دانش جامعه است، به انعکاس رویدادهای فرهنگی هنری در حیطه های سینما، تئاتر، موسیقی، کتاب و ادبیات، پزشکی،جامعه و... پرداخته شود. امید است در گستره فرهنگ کشورمان به مثابه چراغ کوچکی باشیم که در پرتو آن، اخبار فرهنگی هنری و اجتماعی در دسترس علاقه مندان "هنوز" نشریات کاغذی قرار بگیرد.