سامانه جامع رسانه‌های کشور

فرم خوداظهاری دور سوم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری منتشرشد
۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۱۳:۲۶:۱۶
شیوه نامه و فرم خوداظهاری دور سوم رتبه بندی پایگاه های خبری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، بنا بر تصمیم اعضای کمیته رتبه بندی، مدیران مسول پایگاه‌های خبری تا 16 اسفندماه 96 فرصت دارند فرم های خود اظهاری را به نشانی الکترونیک دبیرخانه کمیته رتبه بندی ارسال کنند.

خوداظهاری پایگاه‌های خبری باید بر اساس شیوه نامه اعلامی تکمیل و مستندات آن ضمیمه شود. پایگاه‎های خبری می بایست فایل اکسل خوداظهاری ضمیمه شده را دانلود و پس از تکمیل آن حداکثر تا تاریخ 16 اسفند به نشانیform.rasaneh@gmail.com  ارسال کنند.

بنابر شیوه نامه رتبه بندی، شرکت کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل اکسل ثبت کنند؛ در غیر این صورت امتیازی برای آنها در نظر گرفته نخواهد شد.

دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری در بازه زمانی یکساله و بر اساس عملکرد پایگاه‌های خبری در ماه‌های خرداد، مرداد، مهر و دی انجام می‌شود.

شایان ذکر است آقایان «بیژن مقدم و مسعود فاتح» مدیران مسئول پایگاه‌های خبری الف و سیتنا به عنوان 2 عضو نماینده مدیران مسئول پایگاه‌های خبری عمومی و تخصصی و آقایان «حبیب عباسی و محمد نوین» سردبیران پایگاه‌های خبری شفقنا و فرارو به عنوان 2 عضو دیگر کمیته رتبه بندی از سوی مدیران 20 رسانه برتر دور دوم انتخاب شدند. همچنین آقایان «حمیدرضا ضیایی‌پرور و حسین امامی» نیز به عنوان اعضای هیات علمی عضو کمیته رتبه بندی و سید محسن فرجادی به عنوان دبیر کمیته رتبه بندی(بدون حق رای) از سوی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند. در کمیته رتبه بندی پایگاههای خبری مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی نیز نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 

 

شیوه نامه رتبه بندی پایگاه‌های خبری(دور سوم) شیوه نامه رتبه بندی پایگاه‌های خبری(دور سوم)
فرم خوداظهاری رتبه بندی پایگاه‌های خبری(دور سوم) فرم خوداظهاری رتبه بندی پایگاه‌های خبری(دور سوم)