۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۲:۳۸:۰۶

اولین نمایشگاه تخصصی رسانه‌های ورزشی برگزار می‌شود

با تلاش جمعی از همکاران مطبوعاتی و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین نمایشگاه تخصصی رسانه های ورزشی از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه ۹۶ همزمان با برپایی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


در این نمایشگاه آن دسته از رسانه های تخصصی ورزشی که طی دو سال گذشته به طور مرتب منتشر شده‌اند و صرفا در حوزه ورزش اطلاع رسانی کرده اند با رعایت مقررات مصوب امکان حضور دارند. نشریات ورزشی به منظور حضور در این نمایشگاه ابتدا باید مراتب آمادگی خود را به ستاد برگزاری اعلام نمایند، تا پس از احراز شرایط مشارکت، نسبت به طی مراحل ثبت نام، واریز ورودیه و ارایه اطلاعات نشریه جهت درج در کتاب نمایشگاه اقدام نمایند.

نحوه مشارکت:
۱-  اعلام آمادگی نشریات (حداکثر تا روز دوشنبه ۹۶/۵/۲۳)
۲ - بررسی احراز شرایط حضور برمبنای نظم انتشار و تخصصی بودن توسط ستاد برگزاری (تا روز پنجشنبه ۹۶/۵/۲۶)
۳ -  واریز وجه ورودیه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب شرکت مجری نمایشگاه (از شنبه ۹۶/۵/۲۸ تا پایان وقت اداری یکشنبه ۹۶/۵/۲۹ )
۴ - دریافت و تکمیل فرم ثبت نام و فرم ارائه مشخصات نشریه جهت درج در کتاب نمایشگاه (از دوشنبه ۹۶/۵/۳۰ تا سه شنبه ۳۱/۵/۹۶)
۵-  تحویل غرفه (۲۴ ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه)

نحوه ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر:
همکاران مطبوعاتی برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و طی مراحل حضور در نمایشگاه با آقای یعقوب سالکی نیا (دبیر نمایشگاه) با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۵۳۸۱۵ تماس حاصل بفرمایند.

توضیح: به دلیل محدودیت فضای نمایشگاهی، فقط تعداد ۳۵ نشریه و ۵ پایگاه اطلاع رسانی (در صورت تائید ستاد و واریز وجه ورودیه) پذیرش خواهند شد.
بدیهی است اولویت پذیرش نشریات تأئید شده، صرفا برمبنای زمان واریز وجه خواهد بود.

لازم به ذکر است اطلاع رسانی در زمینه نحوه ثبت نام، نحوه واریز وجه، مقرات نمایشگاه و دیگر اطلاعات صرفا از طریق سایت معاونت مطبوعاتی، ارسال پیامک به مدیران مسئول، و اطلاعیه های مندرج در  نشریات ورزشی صورت خواهد گرفت.

 

سامانه جامع رسانه‌های کشور
معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره 15
تلفن خانه مرکزی : (+9821) 84095000
Privacy Policy