سامانه جامع رسانه‌های کشور

ثبت نام اعضای خانه‌های مطبوعات کشور به شیوه الکترونیک آغاز شد
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۲:۴۹:۴۱
بنابر اعلام ستاد برگزاری انتخابات خانه های مطبوعات، اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور از امروز 19 بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت www.khanehmatbooat.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام نمایند.

 

 

 

 

بر اساس این گزارش، کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک نسبت به ارایه درخواست عضویت خویش اقدام نمایند. همچنین جهت سهولت کار و رفع اشکالات احتمالی شماره تماس نمایندگان ادارات کل و نمایندگان خانه های مطبوعات به تفکیک هر استان در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه خواهند بود.

لازم به ذکر است ثبت نام در این سایت جهت شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه های مطبوعات که اسفند ماه جاری در سراسر کشور به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد الزامی است و متقاضیان باید نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت مذکور تسریع نمایند.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چندی پیش از برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیک در اسفندماه جاری خبر داده بود.

کارشناسان معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی با شماره تماس های ( 84095145-84095146 -84095157)  آماده پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات پیش آمده هستند.

فهرست و شماره تماس نمایندگان استانی

فهرست همکاران ادارات کل برای دریافت نام کاربری و رمز عبور سایت خانه مطبوعات