۱۳۹۵/۰۷/۲۳ ۱۹:۵۸:۵۸

شیوه شرکت در انتخابات رسانه‌هایی که در سامانه جامع حساب کاربری ندارند

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات دو راه حل برای مدیران مسئولی که در سامانه جامع رسانه‌های کشور، حساب کاربری ندارند، پیشنهاد کرد.

 

سید علاءالدین ظهوریان با اشاره به اینکه حدود 500 نشریه هنوز در سامانه جامع رسانه‌های کشور، ثبت مجوز قدیمی نکرده‌اند و به همین دلیل دارای حساب کاربری در این سامانه نیستند، گفت: حدود 5 هزار نشریه که قبل از مهر 93 مجوز گرفته‌اند، طی یکی دو سال اخیر دارای حساب کاربری در سامانه جامع رسانه‌های کشور شده‌اند.

وی تاکید کرد: البته اکثر نشریات مکتوب فاقد حساب کاربری، واجد شرایط برای رأی‌دهی در انتخابات نیستند زیرا در یک سال گذشته، اعلام وصول نداشته‌اند ولی سایت‌های این مجموعه عمدتاً واجد شرایط هستند.

ظهوریان در عین حال تصریح کرد: ستاد برگزاری انتخابات برای این گروه، دو راه حل دارد؛ راه حل اول این است که مثل 5000 نشریه‌ای که فرایند ثبت مجوز قدیمی را طی کرده‌اند، ظرف 24 ساعت آینده، حساب کاربری‌شان را فعال کنند. همکاران دبیرخانه هیأت نظارت هم 24 ساعته آمادگی دارند کار آنان را تسریع کنند.

وی افزود: راه حل دوم این است که در ساعات برگزاری انتخابات یعنی روز یکشنبه از ساعت 10 تا 16 شخصاً به دبیرخانه هیأت نظارت بر مطبوعات مراجعه کنند تا پس از احراز هویت،‌ امکان رأی‌دهی الکترونیکی برایشان فراهم شود.

ظهوریان در همین زمینه اضافه کرد: همان‌طور که در اطلاع‌رسانی‌های قبلی تأکید شد همکاران فنی سامانه با شماره تلفن‌های 84095235 و 09198139925 به صورت 24 ساعته آماده رفع مشکلات احتمالی درخصوص حساب کاربری، فراموشی رمز عبور، تأیید اعلام وصول‌های الکترونیک و سایر مشکلات هستند. همچنین رایانامه support@e-rasaneh.ir نیز آمادگی پاسخ به سوالات و رفع مشکلات را دارد.

 

 

سامانه جامع رسانه‌های کشور
معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره 15
تلفن خانه مرکزی : (+9821) 84095000
Privacy Policy