سامانه جامع رسانه‌های کشور

آغاز ثبت نام از نامزدهای نمایندگی مدیران مسئول برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات
۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۱۱:۲۱:۳۱
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از آغاز ثبت نام از مدیران مسئول رسانه‌ها برای انتخابات شانزدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد.

سید علاءالدین ظهوریان با بیان اینکه شانزدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسوول مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، آبان ماه برگزار می شود، گفت: در اجرای تبصره 4 ماده 10 قانون مطبوعات از مدیران مسئول محترم مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های اطلاع رسانی کشور دعوت می‌شود در صورتی که نامزد نمایندگی برای این دوره هیأت نظارت می‌باشند تا پایان وقت اداری شنبه 95.6.27 با نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی www.e-rasaneh.ir  مراجعه نموده و نسبت به ثبت درخواست نامزدی و درج خلاصه ای از سوابق مطبوعاتی و اجرایی خود اقدام نمایند.

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات تاکید کرد: بر اساس فراخوانی که در سایت معاونت مطبوعاتی و نیز به صورت درج آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شده، آخرین مهلت ثبت نام و اعلام نامزدی مدیران محترم مسوول صرفا تا پایان وقت اداری روز شنبه 95.6.27 بوده و قابل تمدید نیست.

ظهوریان با بیان اینکه، امکان ثبت نام حضوری مدیران مسئول رسانه‎ها از طریق دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات نیز وجود دارد، از آن دسته از مدیران رسانه ها که آمادگی شرکت در این رقابت صنفی را دارند درخواست کرد در مهلت اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است، انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات، هر دو سال یکبار به منظور انتخاب نماینده مدیران مسئول در این هیات انجام می شود.