سامانه جامع رسانه‌های کشور

فراخوان نخستین دوره نشان و جایزه ایثار و رسانه منتشر شد
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۵:۲۵:۳۷
دبیرخانه «نشان و جایزه ایثار و رسانه»، طی فراخوانی از همه اهالی رسانه برای شرکت در این رویداد فرهنگی دعوت کرد.

بنابر اعلام دبیرخانه نشان و جایزه ایثار و رسانه، این برنامه برای ترویج فرهنگ ارزشی ایثار و فداکاری در سطح جامعه از یک سو و تقدیر از فعالان این حوزه از دیگر سو برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود. در این فراخوان آمده است: نشان و جایزه ایثار و رسانه، جایزه‌ای است به منظور تقدیر از شایستگان رسانه‌ای فعال در امر ترویج فرهنگ ایثار در ابعاد دفاع مقدس و ایثار اجتماعی در سطح ملی که به‌صورت سالیانه برگزار می‌شود.

هدف این جایزه تمرکز بخشی جهت پرداختن بیشتر به مفاهیم و مصادیق ایثار، شهادت و فداکاری و احیای و اشاعه این فرهنگ شریف در سطحی گسترده و انتقال آن به نسل‌های بعدی و...عنوان شده است.

بنابراین گزارش، این جایزه در دو محور جهاد و شهادت (تاریخ اسلام، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم) و ایثار اجتماعی (تمامی فعالیت‌های خیرخواهانه و فداکارانه در سطح جامعه) برگزاری می‌شود.

کلیه قالب‌های متنی و تصویری شامل گفتگو، گزارش، مقاله، تحلیل، یادداشت، شعر، داستان، طرح، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافیک و... در چارچوب این جایزه قرار می‌گیرد.

علاقمندان حداکثر تا تاریخ 5 دی ماه 95 می توانند آثار خود را که از تاریخ 1394/01/15 الی 1395/9/30 در یکی از رسانه های کشور (روزنامه ها، نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز) منتشر شده باشد، مطابق شرایط اعلام شده در فراخوان از طریق یکی از روش های زیر به دبیرخانه ارسال کنند.

1- بخش نشان و جایزه ایثار و رسانه تارنمای خانه فرهنگ ایثار به نشانی: khaneisar.ir

2- پست الکترونیکی: mediaisar@gmail.com

3- دورنگار: 77608568-021

4- ارسال به صندوق پستی به شماره: 1135-15745

5- تحویل حضوری: تهران، خیابان بهار شمالی، کوچه مهندسی، نبش کوچه مسجد خرقانی، پلاک 2، واحد یک (کدپستی: 1564616811)

بنابراعلام این دبیرخانه، اسامی هیأت داوران، شاخص‌های داوری، جوایز و زمان دقیق مراسم اختتامیه در دهه فجر متعاقباً به اطلاع می‌رسد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه مستقیم به دبیرخانه، تماس با بخش مشاوره:77608871-021 و یا با مراجعه به سایت اطلاع رسانی خانه ایثار به نشانی  www.khaneisar.ir اطلاعات بیشتری دریافت کنند.

* شرایط آثار ارسالی

1- اثر در یکی از نشریات یا خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری معتبر کشور منتشر شده باشد.

2- اصل یا کپی یا پی‌دی‌اف اثر به همراه لوگو رسانه، تاریخ نشر، شماره صفحه، عنوان مطلب و نام صاحب اثر ارسال شود.