هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۱۶:۲۰:۲۱

انتخابات نماینده مدیران مسئول در سلامت کامل در حال برگزاری است

نماینده رئیس قوه قضائیه، در جریان بازدید از ستاد انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات گفت: دوره گذشته انتخابات با سلامت برگزار شد و امیدواریم در این دوره نیز با وجود نهادهای نظارتی، مشکلی در صحت و سلامت انتخابات ایجاد نشود.

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، ناصر سراج نماینده رئیس قوه قضاییه در هیات نظارت بر مطبوعات، با بیان اینکه مدیران مسئول تا ساعت ۱۶ می‌توانند با ورود به سامانه جامع رسانه‌های کشور در هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات شرکت کنند گفت: امیدواریم اغلب دوستان در انتخابات شرکت کنند تا با توجه به شرایط کرونایی مجبور نباشیم دوباره تجمع و رفت و آمدی شکل گیرد.

وی ضمن قدردانی از نماینده پیشین مدیران مسئول در این هیات گفت‌: دکتر انتظامی فردی آگاه و متخصص در حوزه رسانه‌ است و ما تمایل داشتیم با توجه به اشراف ایشان به موضوع، در این دوره از انتخابات هم حضور داشته باشند. چرا که ایشان هم مدیر رسانه‌های بزرگ و موثر بوده و هم اصحاب مطبوعات به خوبی ایشان را می‌شناختند و به ایشان اعتماد داشتند اما به هرحال خودشان برای این دوره، تمایلی به حضور در انتخابات نداشتند.

وی همچنین با اشاره به اینکه نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت، جایگاه ویژه صنفی دارد، تصریح کرد: منتخب نماینده مدیران مسئول باید شایستگی نمایندگی اصحاب رسانه را در این هیات فراقوه ای داشته باشد.

سامانه جامع رسانه‌های کشور
معاونت امور رسانه و تبلیغات
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره 15
تلفن خانه مرکزی : (+9821) 84095000
Privacy Policy