سامانه جامع رسانه‌های کشور

مهلت شرکت در رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری تمدید شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۱۱:۴۲:۳۵
با انتشار فهرست شرکت‌کنندگان در دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، زمان شرکت در این دوره تا ١٠ اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با توجه به تقاضای مدیران مسئول پایگاه‌های خبری مهلت ارسال فرم های خوداظهاری دور چهارم رتبه‌بندی تا ١٠ اردیبهشت تمدید شد و دیگر تمدید نمی شود.

اسامی 548 پایگاه خبری که فرم خوداظهاری خود را تا دوم اردیبهشت به دبیرخانه ارسال کرده‌‌اند به شرح زیر اعلام می‌شود تا در صورت عدم اعلام وصول فرم خوداظهاری یک رسانه، این دسته از پایگاه‌های خبری در کنار سایر پایگاه‌های خبری که تاکنون برای رتبه‌بندی اقدام نکرده‌اند، برای ارسال فرم اقدام نمایند.

فهرست پایگاه‌های خبری که فرم خوداظهاری رتبه‌بندی را ارسال کرده‌اند فهرست پایگاه‌های خبری که فرم خوداظهاری رتبه‌بندی را تا دوم اردیبهشت ارسال کرده‌اند

بر اساس این گزارش، مدیران مسئول متقاضی رتبه‌بندی، می‌توانند فایل اکسل ضمیمه شده را دانلود و پس از تکمیل آن را تا دهم اردیبهشت ماه به نشانیrotbehbandi4@gmail.com ارسال کنند.

 بنا بر شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، شرکت کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت کنند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آنها ثبت شود. دور چهارم رتبه بندی پایگاه‌های خبری در بازه زمانی یکساله و بر اساس عملکرد پایگاه‌های خبری در سال 98 انجام می‌شود.