۱۳۹۷/۰۹/۱۱ ۱۰:۰۵:۰۹

آغاز مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از آغاز دور دوم انتخابات الکترونیکی هفدهمین دوره نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات از ساعت 10 صبح با حضور 90 نامزد خبر داد.

 
 
به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سیدعلاءالدین ظهوریان گفت: با توجه به انصراف تعدادی از نامزدها تا ساعت 9 صبح امروز، این مرحله از انتخابات بین 90نفر از مدیران مسئول متقاضی حضور در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه تمام 3415 نفر از مدیران مسئول واجد شرایط رای‌دهی در مرحله اول، در این مرحله از انتخابات نیز واجد شرایط رای دهی هستند، تصریح کرد: مدیران مسئول برای شرکت در انتخابات تا ساعت 18 امروز فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی:e-rasaneh.ir نامزد مورد نظر خود را برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب کنند.
 
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به اینکه زمان رای دهی تمدید نخواهد شد، خاطرنشان کرد: نتایج انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌دهی و تایید کمیته 3نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان قوای سه گانه اطلاع‌رسانی می شود.
 
وی در تشریح تمهیدات امنیتی این مرحله از انتخابات نیز از حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، پلیس «فتا» و نمایندگانی از سازمان بازرسی کل کشور در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات خبر داد.

سامانه جامع رسانه‌های کشور
معاونت امور رسانه و تبلیغات
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره 15
تلفن خانه مرکزی : (+9821) 84095000
Privacy Policy