۱۳۹۷/۰۷/۰۸ ۱۸:۲۰:۱۷

هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت برگزار می‌شود

دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات از مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های اطلاع رسانی برای مشارکت بیشتر در انتخابات هفدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.

 

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات آبان ماه برگزار می شود. بر این اساس دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات ضمن دعوت از مدیران مسئول برای مشارکت فعال در انتخابات، نکات زیر را که طی اطلاعیه‌ای در روزنامه‌های سراسری منتشر و به طور مجزا به ادارات کل ارشاد استانها جهت اطلاع رسانی و انتشار در رسانه‌های استانی ارسال شده،  متذکر شد:

1-    طبق تبصره 4 ماده 33 آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات، مدیران مسئولی که پروانه انتشار رسانه آنها به دلیل حکم قطعی دادگاه و یا ماده (16) قانون مطبوعات توسط هیات نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد و همچنین رسانه آنها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد؛ می توانند در انتخابات شرکت کنند.

2-    شرط ثبت نام برای مدیران مسئول نشریات مکتوب، انتشار منظم (بالاتر از 50% شمارگان موظف) و برای مدیران مسئول خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، فعالیت مستمر آن رسانه در طول یک سال اخیر است.

3-    چنانچه مدیران مسؤول واجد شرایط فوق الذکر، داوطلب نمایندگی در هیأت نظارت بر مطبوعات باشند؛ لازم است تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 10‏/7‏/97 با نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه جامع رسانه های کشور  مراجعه و نسبت به ثبت درخواست نامزدی و درج خلاصه ای از سوابق مطبوعاتی و اجرایی خود اقدام نمایند.

 

سامانه جامع رسانه‌های کشور
معاونت امور رسانه و تبلیغات
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان هشتم، شماره 15
تلفن خانه مرکزی : (+9821) 84095000
Privacy Policy