سامانه جامع رسانه‌های کشور
1394/06/22 11:05:06
رسانه‌هایی که موفق به ثبت‌نام در نمایشگاه مطبوعات نشدند، منتظر بمانند
در پایان مهلت ثبت نام اولیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، حدود 500 رسانه برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با آغاز مرحله پیش ثبت نام از 15 شهریور و تا پایان روز جمعه 20شهریور، حدود 500 رسانه مکتوب و الکترونیک در وبگاه نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir ثبت نام کردند که 44 موسسه مطبوعاتی، 52 روزنامه، 44 هفته نامه، 116 ماهنامه، 23 خبرگزاری و 106 پایگاه خبری در لیست ثبت نام کنندگان نمایشگاه مطبوعات 94 وجود دارد. همچنین علاوه بر ثبت نام دو هفته‌نامه، دو ماهنامه‌ها و فصلنامه‌ها، 34 ثبت نام در بخش سایر (روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها و خدمات و صنایع مرتبط) در وبسایت نمایشگاه مطبوعات انجام شده است. 

از آنجا که شرط حضور رسانه‌ها و انجام ثبت نام، تکمیل اطلاعات آنان در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir) بود و با توجه به اینکه برخی رسانه‌ها هنوز فرایند تکمیل اطلاعات در این سامانه را انجام نداده‌اند و با مشکلاتی مواجه بوده‌اند، وبسایت نمایشگاه در روزهای آینده مجددا باز خواهد شد تا شرایط برای حضور این دسته از رسانه‌ها در نمایشگاه فراهم شود. زمان دقیق ثبت نام این رسانه‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.

لازم به یادآوری است رسانه هایی که قبل از مهر سال ٩٣ مجوز فعالیت دریافت کرده اند، باید اطلاعات خود را در این سامانه به روز کنند.

ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات 16 تا 22 آبان در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.